• Od kropki do kodu
 • Targi Książki 2019
 • Potyczki dyslektyczne_baner

Dostawa i płatność

Dostawa i koszty dostawy

 

 1. Sprzedawca umożliwia Klientowi wybór następujących sposobów dostawy:
 • przesyłka pocztowa „Pocztex 48”;
 • odbiór osobisty zamówionego Produktu pod adresem Sprzedawcy: ul. Leona Petrażyckiego 106, 30-399 Kraków.

 

 

 

Sposób i przewidywany
czas dostawy
 Całkowity koszt dostawy
wartość zamówienia Forma płatności koszt dostawy
 

Poczta Polska Pocztex 48
dostawa zwykle w ciągu 2 dni roboczych

99 zł i mniej Płatność przelewem 11.00 zł.
Płatność przy odbiorze 14.00 zł.
100 zł i powyżej . Płatność przelewem 0.00 zł.
Płatność przy odbiorze

 

0.00 zł.

 

 1. Dostawa Produktu/Produktów o wartości powyżej 100 zł jest bezpłatna.
 2. Odbiór osobisty przez Klienta zamówionego Produktu jest bezpłatny.
 3. Koszty dostawy Produktów do miejsc znajdujących się poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej ustalane są indywidualnie.
 4. Termin dostawy Produktu wynosi od 3 do 14 dni roboczych i zależy od dostępności wybranego Produktu w magazynie. Informacja o dostępności wybranego Produktu w magazynie jest dostępna na stronie konkretnego produktu, obok jego opisu. Początek biegu terminu dostawy liczony jest w następujący sposób:
 • w przypadku gdy Klient dokonał wyboru sposobu płatności w formie przelewu bankowego – od dnia uznania należnej kwoty na rachunku bankowym Sprzedawcy;
 • w przypadku gdy Klient dokonał wyboru sposobu zapłaty w formie gotówkowej za pobraniem w chwili odbioru przesyłki – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
 1. W przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego zamówionego Produktu Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie od 3 do 14 dni roboczych, a początek biegu tego terminu jest liczony w następujący sposób:
 • w przypadku gdy Klient dokonał wyboru sposobu płatności w formie przelewu bankowego – od dnia uznania należnej kwoty na rachunku bankowym Sprzedawcy;
 • w przypadku gdy Klient dokonał wyboru sposobu zapłaty w formie gotówkowej za pobraniem w chwili odbioru osobistego Produktu przez Klienta – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
 1. O gotowości do odbioru osobistego zamówionego Produktu Sprzedawca dodatkowo poinformuje Kupującego poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres wskazany w Zamówieniu. W takim przypadku Klient jest zobowiązany do odbioru zamówionego Produktu w terminie do 7 dni od dnia otrzymania powyższej wiadomości e-mailowej od Sprzedawcy.

 

Facebook
YouTube
Instagram
Follow by Email